Gwiazdy malowały dla Fundacji

2015-12-08

Gwiazdy malują dla Fundacji „Wygrajmy Razem” i Fundacji „Mimo Wszystko”. w ramach radiowej akcji Choinki Jedynki.

Fot. UM Dąbrowa Górnicza

5 grudnia Łukasz Baruch, Karolina Żelichowska, Justyna Margielewska udali się do siedziby Polskiego Radia na spotkanie z Przyjaciółmi Radiowej Jedynki. Było to wspaniałe doświadczenie dla dąbrowskich społeczników.

Wielką frajdą była możliwość przebywania wśród osób ze świata show biznesu i mediów, które zachęcały do pomocy osobom niepełnosprawnym, tworząc świąteczne obrazy. Dzieła te zostaną zlicytowane w ramach akcji CHOINKI JEDYNKI. Przypominamy, że jest to akcja na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej i dąbrowskiej Fundacji „Wygrajmy Razem”.

Pośród zaproszonych gości – Przyjaciół Radiowej Jedynki byli m.in.: Danuta Stenka, Marek Dutkiewicz, Irena Santor, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Krzysztof Kiljański i inni.

Namalowaną wspólnie pracę przekaże ponadto trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy. Patronatem honorowym CHOINEK JEDYNKI jest Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda, która zjawiła się osobiście, aby przekazać do licytacji, wykonany przez siebie świąteczny medalion.

Prace Przyjaciół Radiowej Jedynki można licytować od 7-11 grudnia. Wystarczy słuchać audycję „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00 – 12.00), emitowaną na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia. Natomiast dzieła wykonane przez podopiecznych Fundacji „Wygrajmy Razem” i Fundacji „Mimo Wszystko” będą do zlicytowania 12 grudnia.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress