Narkobiznes braci z Sosnowca

2015-12-29

Zatrzymany przez policję 18-latek miał przy sobie 5 woreczków z marihuaną. Dzień później znaleziono 24-letniego brata, który posiadał znacznie większe ilości narkotyków. Okazało się, że starszy z nich przywoził narkotyki zza naszej południowej granicy.

24-letni mieszkaniec Sosnowca usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, w postępowaniu wykazano, że w okresie zaledwie jednego miesiąca 2015 roku, przywiózł do kraju ponad 500 gr marihuany. W chwili zatrzymania ujawniono u niego łącznie prawie 30 gram tego narkotyku. Ponadto policjanci ustalili, że już od dłuższego czasu udzielał ( odpłatnie lub nieodpłatnie) narkotyków różnym osobom. Łącznie wskazano ponad 100 przypadków tego procederu.

Na chwilę obecną młody mężczyzna usłyszał zarzuty, a na podstawie zgromadzonych w sprawie dowodów prokurator zdecydował o objęciu go dozorem policyjnym. Postępowanie jest w toku i trwają czynności zmierzające do ustalenia kolejnych czynów związanych z posiadaniem narkotyków i handlem nimi, popełnionych przez 24-letniego Sosnowiczanina. Grozi mu do 10 lat więzienia.

źródło:KMP Sosnowiec

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress