Sprawca rozboju aresztowany

2015-12-07

22-latek z Czeladzi najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna pod koniec października w Czeladzi dopuścił się rozboju na 26-letniej będziniance. Oprawca zaatakował swoją ofiarę na przystanku autobusowym, grożąc okaleczeniem ciała.

Wystraszona kobieta została okradziona z pieniędzy i telefonu komórkowego.

Do zdarzenia doszło 20 października w Czeladzi, na przystanku autobusowym przy ulicy Grodzieckiej. Wracająca około godziny 22.00 z pracy 26-letnia będzinianka został w pewnym momencie zaczepiona przez mężczyznę, który chwilę wcześniej wysiadł na przystanku. Napastnik wykorzystał fakt, że kobieta samotnie oczekuje na autobus. Do rabunku posłużył się leżącym w pobliżu przystanku na ziem kawałkiem potłuczonej szyby, Zastraszona nim kobieta wydała napastnikowi torebkę, z której ten zabrał telefon komórkowy oraz pieniądze. Zebrane przez będzińskich kryminalnych w toku postępowania informacje pozwoliły ustalić, a w dalszej konsekwencji zatrzymać sprawcę rozboju. 

-informuje będzińska policja.

Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd tymczasowo aresztował wczoraj 22-letniego czeladzianina na najbliższe trzy miesiące.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress