Wygrać na święta

2015-12-23

Przed MKS-em ostatni mecz w tym roku.Dzisiaj podejmie Polpharmę Starogard Gdański. Zwycięstwo dąbrowian byłoby najlepszym bożonarodzeniowym prezentem dla zawodników i kibiców.

Fot. UM Dąbrowa Górnicza

Po dwunastu spotkaniach MKS Dąbrowa Górnicza zajmuje dwunaste miejsce w ekstraklasie.

Nie możemy „tylko“ wygrać, chcemy to zrobić w przekonującym stylu i prezentując grę, do jakiej dążymy. Pragniemy odnieść zwycięstwo i cieszyć oczy kibiców naszą dobra grą.Nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Mieliśmy już ostatnio przykład Stelmetu w Lublinie. Nie chcemy tego powtórzyć. Oczywiście nie ujmując niczego lublinianom. Każda drużyna jest groźna na swój sposób.

- zapowiada Marcin Piechowicz, rozgrywający MKS-u.

Środowe spotkanie z Polpharmą Starogard Gdański rozpocznie się o godz.19 Tego dnia w hali „Centrum” nie zabraknie bożonarodzeniowych akcentów. Przed meczem w holu na kibiców będzie czekał świąteczny bigos, przygotowany przez kucharzy z restauracji dąbrowskiego hotelu Pogoria Residence. Z kolei po zakończeniu spotkania zawodnicy przyjdą pod trybuny, żeby ze wszystkimi chętnymi przełamać się opłatkiem i wymienić świąteczne życzenia.

Przez cały rok czujemy wielkie wsparcie kibiców, które jest dla nas bardzo istotne. Chcemy móc osobiście podziękować za tak znakomitą atmosferę panującą zawsze w hali, by fani czuli, że są ważni zarówno dla naszego klubu, jak i przede wszystkim dla samych koszykarzy.

- tłumaczy Damian Juszczyk, dyrektor ds. marketingu, mediów i PR MKS-u Dąbrowa Górnicza.

źródło: UM Dąbrowa Górnicza

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress