Czeladź też zagrała!

2016-01-12

Na czeladzian można liczyć. Po zliczeniu pieniędzy, którego dokonano,okazało się, że na konto WOŚP miasto przekazało co najmniej 50 814,09 zł.

Nie jest to jeszcze wynik ostateczny, ale już teraz wiadomo, że dzięki wyjątkowej hojności mieszkańców naszego miasta w imponującym stylu pobiliśmy kolejny rekord. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku po raz pierwszy w historii zbiórek w Czeladzi przekroczona została granicą 40 000 zł. Minął rok i mamy piątkę z przodu. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili serdecznie dziękujemy. Jesteście równie wielcy jak orkiestra, w której wspólnie zagraliśmy.

10 stycznia 2016 roku na rynku, podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej wystąpiła formacja Kot w Futerale, po której na scenie i przed nią swe niezwykłe umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały „Czeladzkie Talenty”.

Pełen rockowej energii był występ zespołu Ścigani. Natomiast Kasia Popowska zaprezentowała swoje największe przeboje, znane z anten ogólnopolskich stacji radiowych. Punktualnie o 20.00 rozpoczął się pokaz pirotechniczny. Na niebie rozbłysły fajerwerki i taki oto sposób z czeladzkiego rynku wysłane zostało „Światełko do nieba”. Na zakończenie zagrała grupa Te Skapsie. Mieszanka reggae, ska i rock’n'rolla sprawiła, że
zgromadzeni pod sceną ruszyli do radosnych pląsów. Tegoroczny finał należy uznać za wyjątkowo udany, zarówno pod względem artystycznym, jak i pod  względem zgromadzonej kwoty.

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress