Nagroda za wskazanie podpalacza

2016-01-04

W sobotę w Sosnowcu podpalony został oddany do użytku dwa miesiące temu plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 57. Ogień spowodował ogromne zniszczenia.

W dni podpalenia prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zapowiadał na portalu społecznościowym Facebook nagrodę za wskazanie sprawcy podpalenia. Za informacje o podpalaczu miasto chce zapłacić 3 tysiące złotych.

2 stycznia dokonano podpalenia części urządzeń na placu zabaw przy przedszkolu miejskim nr 57. Miasto wraz z policją podjęło kroki zmierzające do ustalenia sprawców dewastacji. Urząd Miejski wyznaczył nagrodę w wysokości 3 tys. zł za wskazanie osoby która dokonała podpalenia. Mamy już pewne sygnały, mieszkańcy przekazali nam szereg informacji, który na pewno będzie pomocy w ujęciu sprawcy. Nie będzie przyzwolenia na tego typu występki. Będziemy tępić wszystkie takie zajścia. Lada moment wystartujemy z programem Sosnowiec Bezpieczne Miasto, który sprawi, że nasi mieszkańcy będą się czuli jeszcze bardziej bezpiecznie niż do tej pory. Dziękuję sosnowiczanom, którzy szybko zareagowali na to co się stało. To pokazuje, że jesteśmy odpowiedzialni za mienie, które należy do nas wszystkich

-poinformował za pośrednictwem Facebooka Arkadiusz Chęciński.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców mogą kontaktować się ze strażą miejską pod numerami 986 z terenu Sosnowca lub 32 296 06 54.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress