MKS ma nowego rozgrywajacego

2016-02-17

Kanadyjczyk Tyler James Sanders zastąpi Harrisona Peacocka na pozycji rozgrywającego w MKS-ie Będzin w dalszej części sezonu.  Nowy zawodnik dołączył do drużyny w poniedziałek.

Fot: MKS Będzin S.A.

Wprowadzając do gry nowego zawodnika będziński MKS skorzystał z tzw. transferu medycznego, obowiązującego w PlusLidze od tego sezonu. Klub zdecydowała się na włączenie do drużyny nowego zawodnika w związku z kontuzją kostki Harrisona Peacocka.

Jak czytamy na stronie MKS-u nowy zawodnik klubu T.J.Sanders urodził się w grudniu 1991 roku.

W swojej dotychczasowej karierze grał dla kanadyjskiego Uniwersytetu McMaster, holenderskiego Abiant Lycurgus i szwajcarskiego Dragons Lugano, z którym w ubiegłym roku zdobył mistrzostwo kraju.

Nasz nowy rozgrywający ma w swoim dorobku również reprezentacyjne sukcesy. Mowa m.in. o mistrzostwie Ameryki Północnej i brązie igrzysk panaamerykańskich. W 2014 roku T.J. Sanders wraz z reprezentacją Kanady występował na mistrzostwach świata w Polsce.

Harrison Peacock przebywa obecnie w Australii. Jest już po operacji i czuję się bardzo dobrze. „Harremu” serdecznie dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz udanych występów w turnieju  kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

-informuje MKS Będzin S.A.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress