MKS wsparł legendarnego trenera

2016-02-11

Andrzej Niemczyk ponownie walczy z nowotworem. Po trwających 10 lat bojach z rakiem węzłów chłonnych, teraz choroba zaatakowała płuca legendarnego szkoleniowca„Złotek”.

Fot. Wojtek Borkowski z Foto Borkowscy

Przed Trenerem kolejna batalia, która ze względu na zaawansowany wiek zapowiada się na najtrudniejszą. Pomóżmy Trenerowi w walce z nowotworem, okazując mu wsparcie!

Wydawnictwo SQN postanowiło wesprzeć Andrzeja Niemczyka, organizując akcję #tiebreakdlaniemczyka. Ze zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych pod tym hashtagiem stworzy album, który zostanie przekazany Trenerowi.

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napisane będzie #tiebreakdlaniemczyka, a następnie opublikować je na stronie tego wydarzenia lub na swoich profilach w social mediach (Facebook, Twitter, Instagram, itd.).

Akcja jest prowadzona na Facebooku w formie wydarzenia

Andrzej Niemczyk, prowadząc reprezentację Polski do dwóch tytułów mistrza Europy, dostarczył nam niezapomnianych emocji. Odwdzięczmy mu się, pokazując, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia! Razem pomożemy Trenerowi wygrać kolejny życiowy tie-break!

Źródło: MKS Będzin S.A.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress