Otyliada w Nemo

2016-02-19

Nemo – Świat Rozrywki” już drugi raz zaprasza do udziału w Otyliadzie! Nocny Ogólnopolski Maraton pływacki to największa masowa impreza pływacka w kraju, która w tym roku odbędzie się w nocy z 12/13 marca. 

Dla jednych Otyliada jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Otyliada odbywa się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

W tym roku również pływamy w Nemo i również liczymy na zabawę z nutką rywalizacji. Pokażmy, że dąbrowianie dbają o swoje zdrowie i samopoczucie!

Na zwycięzców, którzy pokonają najdłuższy dystans czekają medale. Uhonorujemy też najstarszych i najmłodszych uczestników, a także najliczniejsze rodziny.

Najbliższy III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki odbędzie się na 42 pływalniach jednocześnie. Zapisy drogą elektroniczną już się zakończyły, jednak wciąż można zgłosić swój udział. W tym celu zapraszamy do kontaktu z pracownikami Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta tel. +48 32 639 05 79

Informację nadesłała Grażyna Falisz z Nemo – Świat Rozrywki.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress