Policjanci uratowali 32-latka

2016-02-16

Dzięki szybkiej reakcji siewierskich policjantów udało uratować się 32-letniego mieszkańca powiatu będzińskiego, który chciał popełnić samobójstwo.


Stróże prawa dzięki umiejętnie prowadzonej rozmowie telefonicznej odwiedli mężczyznę od zamiaru targnięcia się na życie.

Niedoszły samobójca poinformował swoją żonę za pośrednictwem smsa o zamiarze targnięcia się na własne życie. Przerażona małżonka niezwłocznie poinformowała o tym fakcie policjantów z siewierskiego komisariatu. Według relacji żony, mający problemy finansowe 32-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego miał udać się do swojego domku letniskowego, znajdującego się nad zalewem w Przeczycach. Mundurowi natychmiast udali się w rejon akwenu. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań i odwiedzeniu kilku odludnych miejsc stróżom prawa nie udało się jednak napotkać desperata. W tym czasie dyżurny komisariatu próbował nawiązać połączenie telefoniczne z mężczyzną. Jedna z prób zakończyła się pomyślnie. W trakcie rozmowy z policjantem 32-latek zmienił swoje plany i za namową stróża prawa przyjechał do komisariatu.

-czytamy w policyjnym komunikacie

Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarza, który ze względu na stan zdrowia desperata, zdecydował o jego hospitalizacji.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress