Spektakl PÓŁ NA PÓŁ

2016-03-08

Już 15 marca w Sali Widowiskowo – Koncertowej Muza spektakl „Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W przesyconej czarnym humorem komedii widzowie zobaczą dwóch przyrodnich braci, w których rolę wcielili się Piotr Szwedes oraz Piotr Polk.

Spektakl opowiada historię braci przyrodnich, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Opis z pozoru może wydawać się dramatyczny, jednak dialogi oraz gra aktorska nie pozostawiają wątpliwości, że jest to komedia, ubarwiona dosyć specyficznym poczuciem humoru.

Dominik i Robert na samym początku dają się poznać widzowi od niezbyt sympatycznej strony. Jeden próbuje uciec, a drugi czyha na spadek. Razem zaczynają odkrywać coraz więcej mrocznych tajemnic matki, które wskazują na to, że ich rodzicielka wcale nie była tak nieskazitelna, jak wcześniej myśleli. Z pozoru duże problemy nabierają humorystycznego wyrazu dzięki świetnie napisanym, błyskotliwym i zabawnym dialogom. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru.

Na spektakl zapraszamy 15 marca na godzinę 19.00 do Sali Widowiskowo – Koncertowej Muza, przy ulicy Warszawskiej 2 w Sosnowcu. Bilety w cenie 40 i 55 złotych do nabycia na stronie www.kiepura.pl oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury, przy ulicy Będzińskiej 65
w godzinach 14.00 – 20.00 oraz w kasie Muzy, przy Warszawskiej 2 w godzinach 15.00 – 20.00.

Informację nadesłała Barbara Michalska, Specjalista ds. Public Relations Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress