Tomasz Sadłoń w finałowej 10-ce konkursu na najlepszego wójta

2016-03-15

Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń znalazł się w finałowej 10-ce konkursu na „Wójta Roku 2015″. Włodarz Psar jest jedynym reprezentantem województwa śląskiego wśród finalistów.

Organizatorem konkursu, który wyłoni najlepszego wójta ubiegłego roku jest Program 1 Telewizji Polskiej SA, patronat nad plebiscytem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem konkursu jest wyłonienie wójta, który w 2015 roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.

Sylwetki i osiągnięcia finalistów będą w najbliższym czasie prezentowane na antenie Programu 1 Telewizji Polskiej. Natomiast zwycięzcą całego konkursu będzie ten kandydat, na którego zostanie oddana największa ilość głosów SMS. Głosowanie potrwa od 21 marca do 4 kwietnia 2016 r. Numery, na które należy wysyłać SMSy z poparciem na odpowiednich kandydatów, organizator poda do publicznej wiadomości dopiero 21 marca br., a my niezwłocznie przekażemy je naszym mieszkańcom, zachęcając do oddania głosu na wójta naszej gminy. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia 2016 roku na gali w gmachu TVP SA przy ul. Woronicza 17 w Warszawie.

-czytamy na stronie Urzędu Gminy Psary.

Tomasz Sadłoń nie ukrywa swojego zadowolenia ze znalezienia się w gronie dziesięciu najlepszych wójtów w Polsce

Obecność w gronie 10 najlepszych wójtów w roku 2015 w Polsce jest dla mnie ogromną i bardzo miłą niespodzianką. Nigdy nawet nie marzyłem o takim wyróżnieniu, ale oczywiście bardzo się cieszę, że nasza ciężka praca i postęp, jaki dokonał się w Gminie Psary w ciągu ostatnich 5 lat, zostały dostrzeżone i docenione. Uważam, że to wspólny sukces wszystkich osób, które były zaangażowane w rozwój naszego samorządu, w tym radnych i sołtysów, pracowników urzędu gminy i gminnych jednostek oraz wielu innych osób, których nie sposób tu wyliczyć. Wyróżnienie to jest również ogromnym powodem do dumy dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

-komentuje Tomasz Sadłoń, wójt Psar.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress