19-latek z marihuaną i ecstasy

2016-04-14

19-letni mieszkaniec Będzina został zatrzymany przez policjantów. Będzinianin posiadał przy sobie marihuanę oraz ecstasy.

Fot:KPP w Będzinie

W trakcie zatrzymania w mieszkaniu młodego mężczyzny stróże prawa znaleźli ponad 16 gram narkotycznego suszu, oraz ponad 7 gram proszku, którym okazało się ecstasy.

Będzińscy kryminalni zwalczający na co dzień przestępczość narkotykową uzyskali wczoraj informację, że 19-letni mieszkaniec miasta może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci poszukując mężczyznę na będzińskim osiedlu Syberka spotkali go około godziny 13.00 na ulicy Walki Młodych. Na widok stróżów prawa młody będzinianin zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, jednak ani przeszukanie jego odzieży ani należącego do niego samochodu nie wyjaśniło powodu zdenerwowania 19-latka. Jak się jednak okazało powód jego nerwowej reakcji znajdował się w należącym do będzinianina mieszkaniu. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli narkotyczny susz oraz woreczek strunowy z jasnym proszkiem. Badanie wykonane przez policyjnego technika potwierdziło przypuszczenia kryminalnych, że mają do czynienia z marihuaną. Ponadto badanie wykazało że białym proszkiem jest ecstasy.

- informują policjanci.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz prokurator, grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress