Groźny wypadek na ul. Piłsudskiego

2016-04-11

Piątek był wyjątkowo tragicznym dniem na dąbrowskich drogach. Nad ranem doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny, natomiast w godzinach popołudniowych na ul. Piłsudskiego doszło do Groźnego wypadku.

Fot: KMP w Dąbrowie Górniczej

W wyniku zderzenia czołowo bocznego bmw i fiata panda, do którego doszło po godzinie 14.00 z obrażeniami ciała do szpitali trafiły 4 kobiety podróżujące bmw oraz kierująca fiatem.

Do feralnego zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Piecucha w Dąbrowie Górniczej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem jadąc ul. Piecucha w kierunku skrzyżowania doprowadziła do zderzenia z poruszającym się ul. Piłsudskiego w stronę centrum miasta bmw, w którym podróżowały cztery kobiety. W wyniku zderzenia czołowo bocznego pojazdów fiat dachował. Na skutek odniesionych obrażeń do szpitali w Sosnowcu i Czeladzi trafiły kierujące pojazdami oraz dwie pasażerki bmw. Najbardziej pokrzywdzona kobieta podróżująca bmw z urazem twarzoczaszki została przetransportowana śmigłowcem do szpitala specjalistycznego w Katowicach – Ligocie.

-informuje KMP w Dąbrowie Górniczej.

Policjanci z Dąbrowy Górniczej wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego groźnego zdarzenia drogowego.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress