Kobieca środa w Humanitas

2016-04-21

Centrum Rozwoju Kobiet Wyższej Szkoły Humanitas od ubiegłego roku realizuje serię bezpłatnych spotkań adresowanych do kobiet zainteresowanych rozwojem zawodowym i osobistym. Projekt pod nazwą „Kobiece Środy z CRK” z miesiąca na miesiąc przyciąga coraz więcej pań. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. W tym miesiącu tematem przewodnim będzie efektywne dbanie o zdrowie, kondycję i urodę.

Gość kwietniowej „Kobiecej Środy” – właścicielka klubu Fitness – opowie jak dostosować dietę, aby poczuć się zdrowo i zachować energię na cały dzień. Dowiemy się, że odpowiednie ćwiczenia to tylko wierzchołek góry lodowej. Aby po zimie czuć się atrakcyjnie i kobieco, musimy zadbać również o nasz organizm. Druga prelegentka – właścicielka salonu SPA – zwróci uwagę na konieczność odpoczynku i zachowania zdrowego balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Przy okazji dowiemy się, jak wygląda prowadzenie własnej firmy w branży beauty i czy swoją pasję można przekuć w prawdziwy sukces zawodowy.

Warsztatowa forma spotkań jak zwykle pozwoli na swobodną wymianę myśli oraz dyskusję
z zaproszonymi gośćmi – ekspertami z zakresu budowania marki, rozwoju osobistego
i zawodowego czy prowadzenia własnego biznesu.

Ideą spotkań pn. Kobiece środy z CRK jest możliwość uczestnictwa w formie warsztatowej z ekspertami, wymiana poglądów i doświadczeń, wspólne generowanie nowych pomysłów na biznes, pomysłów na siebie

– mówi Ewa Bensz, współzałożycielka CRK.

Kobiece Środy z CRK to kolejne wydarzenie, organizowane przez CRK, które za Konwentem Kobiet Sukcesu będzie poruszać kwestie istotne z punktu widzenia realizacji planów zawodowych, aktywizacji kobiet w społeczności lokalnej i rozwoju przedsiębiorczości.

– dodaje Agnieszka Pilnicka, współzałożycielka organizacji.

Organizowany w czerwcu Konwent Kobiet Sukcesu przyciąga bardzo liczną grupę kobiet (i nie tylko kobiet), które z jednej strony od lat z powodzeniem prowadzą własną działalność, z drugiej natomiast – pragną zmienić coś w swojej dotychczasowej zawodowej karierze, potrzebują do tego jednakże motywacji i kilku wskazówek.

 Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa ułatwi ową zmianę, pokaże kobietom, że wystarczy chcieć, by móc.

– dodaje Ewa Bensz.

Informację nadesłała Izabela Kieliś, rzecznik prasowy WSH w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress