Majówka na wzgórzu zamkowym

2016-04-26

Już za kilka dni rozpocznie się 3 Będzińska Majówka, podczas której nie zabraknie dobrej muzyki oraz licznych imprez sportowych. o dobre nastroje najmłodszych zadbają tradycyjnie aktorzy z Teatru Trip.

W sobotę 30 kwietnia w godz. 15.00-17.00 na najmłodszych czeka wspaniała zabawa z aktorami Teatru Trip. Natomiast o 17.00 zapraszamy na koncert zespołu PanUraJan, łączącego wiele gatunków i stylów muzycznych na swój własny, niepowtarzalny sposób. Na zakończenie, o godzinie 18.30 wystąpią TACY SAMI – Lady Pank Show. To zespół, który w doskonały sposób oddaje na scenie energię charakterystyczną dla Lady Pank. Świetni muzycy odtwarzają w najdrobniejszych szczegółach utwory zespołu Jana Borysewicza, gwarantując publiczności wspaniałą zabawę podczas koncertu.

Niedzielne popołudnie 1 maja to kolejna okazja dla dzieci na spędzenie ciekawie czasu. W godz. 15.00- 17.00 czekać na nich będą aktorzy z Teatru Trip, natomiast nieco starszych zapraszamy na koncerty: o godzinie 17.00 usłyszymy najpiękniejsze piosenki francuskie wszech czasów podczas koncertu „Nad dachami Paryża„, a o 18:30 GaDMuTrio & The Beatles zaprezentuje wyjątkowy koncert – pokazujący nowe, jazzująco-funkujące wersje przebojów „czwórki z Liverpoolu”.

Majówkowy weekend zakończy się we wtorek 3 maja o godzinie 18.30 koncertem grupy E-Motion Trio. Przed nimi, o godzinie 17.00, dużą dawkę rozrywki zapewni publiczności Big Będzin Band - orkiestra rozrywkowa nawiązująca składem do klasycznej orkiestry swingowej z lat 30. i 40. XX w. Niezmiennie, od godziny 15.00 na najmłodszych czekać będą atrakcje przygotowane przez Teatr Trip.

- informuje UM w Będzinie.

W majowy weekend nie zabraknie także atrakcji dla miłośników aktywności fizycznej.

30 kwietnia o godzinie 10.00 otwieramy sezon na skateparku podczas Będzin Skate Jam.

1 maja o godzinie 16.00 na boiskach Szkoły Podstawowej nr 11 odbędzie się Turniej Trio Basket o Puchar Prezydenta Miasta Będzina.

Natomiast 3 maja o godzinie 11:30 na boiskach do siatkówki plażowej rozegrany zostanie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Będzina.

-dodaje UM w Będzinie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress