Wypadek motocyklisty

2016-04-05

Niefortunnie rozpoczął się sezon motocyklowy na drogach Dąbrowy Górniczej. Policjanci wydziału ruchu drogowego z dąbrowskiej komendy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w Dąbrowie Górniczej.

W wyniku zderzenia osobowego peugeota z harleyem davidsonem do szpitala ze złamaniem nogi oraz potłuczeniami trafił kierujący motocyklem.

Funkcjonariusze z dąbrowskiej drogówki interweniowali przed godz. 13.00 na ul. Majewskiego, gdzie doszło do zderzenia osobowego peugeota 607 z motocyklem harley davidson. W wyniku zdarzenia pojazdów do szpitala z obrażeniami nogi oraz ogólnymi potłuczeniami trafił 55-letni mieszkaniec Sosnowca kierujący jednośladem. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że do wywrotki motocykla doszło na skutek wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego autem osobowym. Stróże prawa w drodze postępowania przygotowawczego wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci chcą by ta informacja była  przestrogą dla wszystkich posiadaczy 4 i 2 kołek przed rozpoczynającym się sezonem na jednoślady.

Pamiętajmy że faktycznie „Motocykle mogą być wszędzie”. Drugie znane wszystkim powiedzenie: „Idzie wiosna, będą warzywa” niech odnosi się natomiast tylko i wyłącznie do rzodkiewki, marchewki i kalarepki. Motocyklistom życzymy rozważnej jazdy z wyobraźnią, natomiast kierującym samochodami przypominamy, aby częściej niż zwykle szczególnie przed zmianą pasa ruchu spoglądali w lusterka swoich pojazdów.

-czytamy na stronie KMP w Dąbrowie Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress