Zaginął uczestnik Bike Atelier Maraton

2016-04-27

Zaginął jeden z uczestników maratonu rowerowego, który w minioną sobotę odbył się w Dąbrowie Górniczej. Mężczyzny poszukują dąbrowscy policjanci, w akcję poszukiwawczą zaangażowali się również organizatorzy Bike Atelier Maraton.

fot: Bike Atelier Maraton, Facebook

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą

Po maratonie w Dąbrowie Górniczej do domu nie wrócił jeden z uczestników imprezy. Mężczyzna nie jest w pełni sprawny umysłowo i nie pierwszy raz znika na kilka dni bez powiadamiania o tym kogokolwiek, jest znany z podobnych sytuacji zarówno policji jak i swoim sąsiadom.

Od niedzieli jesteśmy w stałym kontakcie z policją. Trasa została dokładnie sprawdzona przez służby zabezpieczające maraton, w poniedziałek do poszukiwań włączyli się ratownicy, w tym policja, strażacy i Jurajska Grupa GOPR. Ustalono m.in. rejon w którym opuścił trasę, jednak nie znaleziono jakichkolwiek śladów, które mogłyby sugerować kierunek w którym się udał.

- czytamy na fanpagu maratonu.

Jak informują organizatorzy imprezy, zaginiony rowerzysta wyróżniał się w peletonie. Mężczyzna jechał na rowerze typu „składak” i był ubrany w jeansy i sportową kurtkę.Zaginiony mężczyzna podczas maratonu otrzymał numer startowy 5622.

Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego o kontakt z policją lub przesyłanie ich bezpośrednio do nas.

-apelują organizatorzy maratonu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress