Zatrzymani bracia z narkotykami

2016-04-15

Kryminalni z sosnowieckiej komendy zatrzymali dwóch braci w wieku 28 i 31 lat, którzy posiadali narkotyki. W mieszkaniu młodszego z nich funkcjonariusze zabezpieczyli 800 porcji amfetaminy i 10 „działek” marihuany.

Dodatkowo w mieszkaniu mężczyzny stróże prawa odkryli jeszcze 13 sadzonek konopi indyjskich, wagę elektroniczną, kruszarki i inne przedmioty służące do porcjowania narkotyków.

Do mieszkania w dzielnicy Niwka sosnowieccy policjanci trafili w celu sprawdzenia uzyskanej przez siebie informacji. Dysponując odpowiednim nakazem, zamierzali przeprowadzić tam przeszukanie. Okazało się, że w obserwowanym przez nich lokalu przebywają m. in dwaj bracia – 28 i 31-latek. Mieszkanie na stałe zajmowane było przez młodszego z nich. Podczas przeprowadzonego przeszukania policjanci znaleźli 13 sadzonek konopi indyjskich, amfetaminę, z której można było sporządzić niemal 800 działek narkotyku, oraz prawie 10 porcji gotowego suszu marihuany.

-informuję KMP w Sosnowcu.

Starszemu z mężczyzn, za posiadanie narkotyków, może grozić kara do 3 lat więzienia, natomiast młodszemu, za posiadanie ich znacznych ilości – nawet do 10 lat za kratami.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress