16-latka zaatakowała chłopaka stłuczoną butelką

2016-05-24

To miała być zwykła impreza, alkohol polał się jednak strumieniami i o mały włos nie doszło do tragedii. Odurzona alkoholem młoda kobieta w zabawy zraniła „tulipanem” w szyję swojego partnera.

W trakcie zajścia nastolatka wielokrotnie groziła pozbawieniem życia swojemu chłopakowi. Agresywna 16-latka została zatrzymana przez policjantów.

Policjanci z Siewierza w jednym z mieszkań powiatu będzińskiego zatrzymali 16-letnią mieszkankę Zawiercia, która podczas sobotniej imprezy alkoholowej zaatakowała swojego chłopaka – 27 letniego mieszkańca powiatu będzińskiego. Nieletnia w trakcie awantury uderzyła swojego partnera butelką w głowę, dodatkowo potrzaskanym fragmentem stłuczonej butelki zraniła go w szyje. W trakcie zajścia kobieta wielokrotnie groziła pozbawienia życia swojemu chłopakowi. W wyniku tego ataku mężczyzna doznał licznych obrażeń głowy i szyi.

-informuje KPP w Będzinie.

Ranny 27-latek został przewieziony do szpitala, a szesnastolatka mająca 1,8 promila alkoholu w organizmie imprezę zakończyła w Policyjnej Izbie Dziecka.O dalszym losie dziewczyny zadecyduje Sąd Rodzinny.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress