Sebastian Riedel & Cree w Latawcu

2016-05-05

Będziński Pub Latawiec mocnym uderzeniem zainaugurował tegoroczny weekend majowy. Pierwsze akordy podczas koncertu zagrała kapela Incluz.

Następnie na deskach Latawca wystąpił zespół Cree. Sebastian Riedel wraz z muzykami poderwali publiczność do muzycznego lotu.

Christian van Horn: Czy byłeś kiedyś w Będzinie, grałeś tutaj?

Sebastian Riedel: Myślę, że tak ale było to dość dawno. Dzisiaj jakby odkrywam nowe miejsce, bo to jest dość świeże miejsce, o czym dowiedziałem się z facebooka Latawca. Dzisiaj na żywo jesteśmy i zobaczymy jak to będzie. W Będzinie często jestem przejazdem bo odwiedzam studio w Wojkowicach Lemańskiego.

Christian van Horn: Jakie są najnowsze plany na koncerty i ewentualnie płytę kolejną?

Sebastian Riedel: Jeśli chodzi o płytę to jesteśmy dopiero po wydaniu Heatrbreaker więc o płycie nie myślimy, bardziej skupiamy się na koncertach. Od maja ruszamy już z dużymi koncertami wszystko jest na www.cree.pl, kilkadziesiąt do końca roku. Wszystkiego można się dowiedzieć na naszej stronie i facebooku.

Christian van Horn: Czyli jakieś plany na płytę dopiero w przyszłym roku?

Sebastian Riedel: Myślę, że tak. Być może akustyczne wydawnictwo się w międzyczasie pojawi, które było zarejestrowanie w tamtym roku, zobaczymy.

Wywiad z Sebastianem Riedlem przeprowadził Christian van Horn. Dziękujemy za pomoc w realizacji materiału.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress