Majówka na sportowo

2016-05-05

Będzińska majówka to nie tylko koncerty i liczne atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych, nasze miasto stawia również na aktywne spędzanie wolnego czasu, dlatego podczas długiego weekendu nie mogło zabraknąć licznych imprez sportowych.

 Trzeba powiedzieć, że majówka na sportowo jest w 100% realizowana, uczestnicy dopisują, poziom zawodów jest na prawdę bardzo wysoki. Cieszymy się, że możemy gościć w naszym mieście nie tylko zespoły z Będzina, ale również z sąsiednich miast.

-mówi Łukasz Dytko z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie.

Będzińska majówka na sportowo rozpoczęła się na skateparku, gdzie oficjalnie otwarto nowy sezon. Dodatkowo fani jazdy na desce mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych zawodach.

Jest super atmosfera, pełno moich kolegów, jest ładna pogoda myślę, że będzie bardzo fajnie.

-ocenia Damian Chrobot.

Atmosfera jest super, dużo fajnych osób, myślę, że będzie fajnie.

- komentuje Sebastian Michalski.

Pierwszego maja w Będzinie rządziła koszykówka, na boiskach Szkoły Podstawowej nr 11 odbył się Turniej Trio Basket o Puchar Prezydenta Miasta Będzina.

Myślę, że to jest bardzo potrzebne bo tutaj w regionie są zaledwie dwa taka turnieje. Jeden robiony w Dąbrowie, drugi w Będzinie, co prawda jest to dopiero II edycja, ale fajnie się rozkręca, mogłoby być trochę więcej drużyn, ale myślę, że ze względu na pogodę troszkę to nie wypaliło.

- mówi Wojciech Tarka.

Majówka na sportowo zakończyła na boiskach do siatkówki plażowej gdzie rozegrany został Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Będzina. Kolejne sportowe rozgrywki w rożnych dziedzinach zorganizowane zostaną już w przyszłym miesiącu w ramach Dni Będzina.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress