Otwarcie sezonu grillowego w militarnym stylu!

2016-05-16

14 maja „Nemo – Świat Rozrywki” oraz Team ASG Cicho Sza otwarły sezon na grillowanie. Wojskowych akcentów przy tym nie brakowało.

Dla miłośników strzelania były przygotowane aż 3 strzelnice: ASG, paintball oraz multimedialna, które cieszyły się niemalejącym zainteresowaniem. Dla zaciekawionych podłożem konfliktów militarnych przygotowaliśmy prelekcje, które przeprowadzili uczestnicy misji pokojowych.

Takie inicjatywy są bardzo potrzebne.Piknik Militarny to impreza organizowana nie tylko dla gości Nemo, ale i dodatkowa propozycja z naszej strony na spędzenie wolnego czasu dla całej społeczności lokalnej. Cieszymy się, że w ten sposób udało się zintegrować całe rodziny do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

 -  podkreśla Katarzyna Sobstyl, prezes „Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza” .

Podczas kiermaszu militarnego pasjonaci wymieniali się również swoimi akcesoriami. Z okazji do rozmów z żołnierzami korzystali uczestnicy, którzy chętnie zadawali liczne pytania oraz poznawali tajniki broni i sprzętu przez nich używanych. Podniebienia gości cieszyła grochówka z kuchni polowej, jak i inne potrawy z grilla.

A najmłodsi? Chętnie brali udział w konkursach z nagrodami i animacjach.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie Nemo przygotowało dla Was w tym miesiącu. O bieżących wydarzeniach przeczytacie na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook.

Informację nadesłała Grażyna Falisz, rzecznik prasowy Nemo.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress