Wypadek na ul. Paderewskiego w Sosnowcu

2016-05-02

W niedzielę 1 maja na ul. Paderewskiego w Sosnowcu doszło do wypadku, w którym ranne zostały trzy osoby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni kierowca BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z innym samochodem.

Do wypadku doszło w godzinach popołudniowych.

Kierujący BMW 20-letni mieszkaniec Sosnowca z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą Hondą. W wyniku tego zderzenia poszkodowani zostali kierujący hondą i jego pasażerka, oraz 20-latek kierujący BMW. W zdarzeniu brał udział udział jeszcze trzeci pojazd- Mitsubishi, jednak na szczęście jego pasażerowie nie doznali obrażeń. Stan zdrowia poszkodowanych w ocenie lekarzy jest już stabilny, jednak poważny, pacjenci cały czas poddawani są szczegółowej diagnostyce, a obrażenia doznane przez nich są rozległe.

-informuje KMP w Sosnowcu.

BMW zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu do dalszych badań. Prowadzone przez policję postępowanie ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić przyczyny wypadku.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress