Zapraszamy na targ w Będzinie

2016-05-06

1500 stoisk na 40 tys. m², tak w liczbach przedstawia się Targowisko Miejskie w Będzinie. Znajdujący się w naszym mieście plac targowy to jeden z największy tego typu obiektów w regionie. Znajdziemy tam dosłownie wszystko: produkty spożywcze, odzież, a nawet rowery.

Atrakcyjna cena i duży wybór, to właśnie z tych powodów osoby poszukujące nowego roweru decydują się na jego zakup na targowisku.

Mamy rowerki dla każdego, dla małego, dla dużego. Od takich najmniejszych maluchów 2,5 roku do takich najstarszych osób koło 60 lat. Są rowerki dziecięce, górskie, komunijne, mamy również duży asortyment części zamiennych do naszych rowerów.

- mówi Kamil Molus z firmy Kambike.

W okresie wiosennym podobnie jak rowery dużą polarnością wśród kupujących cieszą się kwiaty, rośliny ozdobne, nasiona, drzewka i różnego rodzaju sadzonki.

Możemy nasadzić: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, brzoskwinie morele, oczywiście róże dekoracyjne lub sztamowe, pienne i pnące.

-wymienia Jerzy Grochulski, sprzedawca drzew i sadzonek.

Dodatkowo sprzedający chętnie wytłumaczą jak daną roślinę bądź drzewko pielęgnować.

Udzielamy informacji, rozdajemy wizytówki, nawet udzielamy informacji telefonicznych jeżeli się dzieje w trakcie roku, bo jeżeli się dzieje coś u kogoś to u mnie jest to samo, więc możemy zawsze swobodnie porozmawiać.

-dodaje Jerzy Grochulski.

Co ciekawe na będziński targu znajdziemy również kilka nietypowych stoisk, wśród nich warto wymienić działającą od kilku miesięcy palarnię kawy.

My palimy kawę z zielonej kawy, na miejscu tutaj palimy, w dzień targowy lub dzień wcześniej. Mamy kawę z Brazylii, Kolumbii, Nikaragui oraz mamy kawę z Indii. Cenowo kilogram kawy wynosi około 50-60 złotych w sklepach typowo z kawą ta cena jest zazwyczaj wyższa.

- komentuje Magdalena Warzecha z Palarni Kawy.

Na targowisku znajdziemy ponadto stoisko zegarmistrza, u którego nie tylko naprawimy swój zegarek ale również zakupimy nowy.

Znajdziemy tu szeroki wybór zegarków, od najdroższych do najtańszy. Wymiana baterii, wymiana pasków, szkiełka, takie jakieś podstawowe naprawy wykonuje na miejscu, jak jest coś grubszego to zabieram do domu.

- tłumaczy Roman Wolski, zegarmistrz.

Wśród produktów oferowanych na targowisku znajdziemy również wszystko to co przyda się w naszym mieszkaniu, np. stylowy dywan.

Oferujemy wszystkie modele jakie są aktualnie na rynku w Polsce, sprowadzamy dywany bezpośrednio z Turcji, mamy więc najlepsze ceny i towar bezpośrednio od producenta. Aktualnie mamy również dywany, które są spotykane w dużych sieciach marketów budowlanych i klienci je bardzo chwała ponieważ są znacznie tańsze

- wyjaśnia Waldemar Walczyk, sprzedawca dywanów.

Odwiedzając będzińskie targowisko jesteśmy w stanie w pełni umeblować i urządzić nasze mieszkanie. Na kilku stoiskach zakupimy zakupimy ciepłe koce wysokiej jakości pościel.

Ceny są praktycznie takie jak wszędzie, mamy pościel, koc, kołdrę, to co młody małżeństwom potrzebne. Jeżeli chodzi o pościele to najlepiej kupować bawełnę, zapłacić troszkę więcej i kupić pościele na czystej bawełnie, w dobrym gatunku wtedy dłużej wytrzymają.

-proponuje Sławomir Grys, sprzedawca pościeli.

Tak szeroki asortyment oraz wyjątków okazyjne ceny sprawiają że Targowisko Miejskie w Będzinie tysiące osób. Zapraszamy w każdą środę i sobotę.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress