Zmiany w będzińskiej komendzie

2016-05-18

Od wielu miesięcy w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie prowadzone są prace remontowe. Część budynku, w tym również główne wejście, całkowicie zmieniło swoje oblicze.

Poprzednie wejście było bardzo ciasne, tam nie było zbyt dobrych warunków do tego, żeby przyjmować petentów. Myślę, że odczuwali to wszyscy odwiedzający. W tej chwili tak jak widzimy, mamy tutaj wyremontowane pomieszczenie, jest również monitor prezentujący bieżące wydarzenia, które miały miejsce na terenie całego powiatu.

- mówi podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

W pierwszej fazie remontu odnowiony został jeden z pionów komendy, znajdują się w nim pomieszczenia zajmowane przez Komendanta, Informatykę oraz Wydział do Walki z Przestępczością  Gospodarczą

Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość przyjmowania petentów w wyremontowanej części komendy z uwagi na warunki jakie możemy im stworzyć, zarówno do poczekania jak i całej formy czynności procesowych, również jesteśmy zadowoleni jako pracownicy komendy z warunków jakie mamy. Posiadamy pomieszczenia socjalne, mamy pokoje przesłuchań, mamy wszystko to co w tej chwili jest nam potrzebne do takiej bieżącej pracy. 

- ocenia asp. sztab.  Gabriela Barska, naczelni Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Będzinie.

Budynek Komendy Powiatowej Policji w Będzinie jest remontowany według standardów, które aktualnie obowiązują w policji.

Ten fragment, ten element budynku został już wyremontowany, czekamy oczywiście ze zniecierpliwieniem aż cały budynek będzie już kompleksowo wyremontowany i wtedy będziemy mogli dokonać oficjalnego otwarcia już całości budynku po remoncie.

-komentuje podkom Paweł Łotocki.

Remont będzińskiej komendy ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli i pracy funkcjonariuszy oraz pracowników policji. Aktualnie w trakcie modernizacji są pozostałe części budynku.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress