Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

2016-06-24

Po 10 miesiącach nauki, kartkówek i sprawdzianów uczniowie rozpoczynają wakacje. Teraz pozostało już tylko zaplanowanie wyjazdów i błogiego wypoczynku.

Dla uczniów kończonych swoją naukę na danym szczeblu edukacji zakończenie roku szkolnego to chwile zarówno radości jak i smutku. Absolwenci Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Będzinie zgodnie przyznają, że będą tęsknic za swoim gimnazjum.

Jest to moment kiedy jestem bardzo podekscytowana, nie mogę się doczekać jednocześnie nowej szkoły, ale chodzę tu 9 lat więc mam tutaj dużo przyjaciół w wielu klasach, nie tylko w swojej więc jest to też dla mnie trudny okres rozstań.

-mówi Weronika Kaca, absolwentka MZS nr 1 w Będzinie.

Bardzo żal jest, że wychodzimy z tej szkoły, jednak zżyliśmy się przez te lata razem. To były wspaniałe trzy lata naszego życia.

- komentuje Patrycja Gącik,  absolwentka MZS nr 1 w Będzinie.

Choć wraz z opuszczeniem szkolnych murów rozpoczęły się wakacje to absolwenci gimnazjów wciąż wyczekują na ważne informacje związane z wynikami rekrutacji do szkół średnich.

Moja upragniona, wymarzona szkoła jest w Katowicach, jest o profilu aktorskim, mam nadzieję spełniać się w tym zawodzie.

- zdradza Mateusz Kawiorski, absolwent MZS nr 1 w Będzinie.

Wyniki rekrutacji gimnazjaliści poznają 13 lipca, trzymamy kciuki za zakwalifikowanie się do upragnionej szkoły i życzymy niezapomnianych wakacji.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress