Gigantyczne kolejki po kartę ŚKUP

2016-06-02

W ostatnich dnia karta ŚKUP stała się jedną z bardziej pożądanych rzeczy w naszym regionie.  Strona internetowa, na której możemy wyrobić kartę przechodzi oblężenie, pod Punktami Obsługi Pasażera ustawiają się ogromne kolejki. 

Niestety nie wszystkim pasażerom udało wyrobić się kartę na czas. Największy problem mają Ci, którzy do tej pory korzystali z papierowych biletów miesięcznych, które zgodnie z nowymi zasadami zostały wycofane od 1 czerwca. Zarząd KZK GOP postanowił pójść pasażerom na rękę.

Informujemy, że Zarząd KZK GOP podjął decyzję o przedłużeniu ważności papierowych biletów miesięcznych. Wszystkie bilety miesięczne obowiązujące w maju ważne są do 10 CZERWCA br.

-czytamy na stronie KZK GOP.

Z biletów o przedłużonym okresie ważności mogą jednak skorzystać tylko te osoby, które posiadają potwierdzenie złożenia wniosku o kartę ŚKUP.

W związku z dużymi kolejkami w punktach, gdzie możemy wyrobić kartę ŚKUP Zarząd KZK GOP uruchomił możliwość składania wniosków o karty spersonalizowane w Punktach Obsługi Pasażera w Katowicach.

Są to punkty na ul. Pocztowej oraz na dworcu PKP, od 2 czerwca także w POP w Chorzowie. Dodatkowo wnioski składać można również w mobilnych punktach informacyjnych.

-czytamy na stronie KZK GOP.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress