Już w przyszły weekend Dni Wojkowic

2016-06-24

W dniach 2-3 lipca 2016 roku odbędą się Dni Wojkowic! Serdecznie zapraszamy do udziału w koncertach i innych atrakcjach przygotowanych przez Urząd Miasta Wojkowice oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Będziemy tam z naszą kamerą.

W pierwszy weekend lipca w Wojkowicach będzie działo się naprawdę sporo.Szykuje się niespodzianek i energetycznej muzyki. Urodziny miasta będziemy świętować na wojkowickim Stadionie „Milenium”.

Niezwykle oryginalnie i ciekawie zapowiada się pierwszy dzień obchodów. 2 lipca na wojkowickich nieużytkach odbędzie się Motocyklowa Inicjatywa Błotna. W trakcie imprezy przewidziano także specjalne atrakcje dla dzieci. Oprócz wrażeń czysto sportowych, tego dnia odbędą się również występy gwiazd sceny hip-hopu – posłuchamy m.in. wokalistów takich jak Bas Tajpan, Bob One oraz raper Małpa.
Drugi dzień wojkowickiego święta to gratka dla wielbicieli muzyki disco-polo. Na Stadionie pojawią się najbardziej znane gwiazdy muzyki rozrywkowej. Wystąpi zespół Bayer Full, najstarsza i najpopularniejsza grupa disco-polowa w Polsce, oraz takie formacje jak Piękni i Młodzi, D-Bomb, Rita Raga i Defis. Zapraszamy serdecznie!

-informują organizatorzy Dni Wojkowic.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress