Okradała swoją przyszłą teściową

2016-06-28

Miłość może być ślepa, przekonał się o tym pewien mieszkaniec Sosnowca, którego wybranka skrupulatnie okradała jego matkę. „Przyszła teściowa” o kradzieżach dowiedziała się po telefonie z banku, który upomniał się o spłatę zadłużenia na rachunku bankowym.

39-latka ukradła matce swojego chłopaka ponad 12 tysięcy złotych, dodatkowo jej łupem padła biżuteria znajdująca się w mieszkaniu pokrzywdzonej.

39-latka często bywała w mieszkaniu swojego chłopaka, w którym mieszka on ze swoją matką. W ostatnim czasie pokrzywdzona często przebywała u córki, bo opiekowała się wnuczkiem- praktycznie u niej zamieszkała. We własnym domu bywała sporadycznie. Tą właśnie okazję wykorzystała sprawczyni. Znalazła w mieszkaniu kartę oraz pin do niej, a portem systematycznie dokonywała wypłat z bankomatu i zakupów. W ten sposób ukradła nie tylko środki zgromadzone na rachunku, ale również wyczerpała limit debetowy w nim przyznany. Za każdym razem po użyciu odkładała kartę na miejsce. Pokrzywdzona o całej sprawie dowiedziała się kiedy bank upomniał się od odsetki od zadłużenia. Wtedy wyszło również na jaw, że z mieszkania zniknęła także biżuteria.

-informuje KMP w Sosnowcu.

Zatrzymana złodziejka przyznała się do winy. Kobiecie może grozić do 10 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress