Olimpiada Sportów Niecodziennych

2016-06-27

1 lipca o godzinie 10:00 w Parku Hallera rozpocznie się Olimpiada Sportów Niecodziennych dla rodzin spędzających wakacje w mieście. Organizowana przez Fundację Godne Życie sportowa zabawa to stały element dąbrowskiego lata. Czekają nietypowe atrakcje, ciekawe nagrody oraz rodzinne emocje.

Sportowe emocje jeszcze nie opadły. Polscy piłkarze wywalczyli awans do ćwierćfinału Euro 2016. Dla tych, którzy nadal spragnieni są sportowych emocji mamy niecodzienną propozycję. Jako, że wakacje to czas wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu zapraszamy do udziału w organizowanej przez Fundację Godne Życie Olimpiadzie Sportów Niecodziennych.

Olimpiady organizowane będą w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej w dniach 1, 7 i 14 lipca w godzinach od 10:00 – 13:00 . Olimpiady otwarte są dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic. Nie wymagają zapisów i są bezpłatne.

Olimpiada Sportów Niecodziennych to organizowany corocznie cykl zawodów sportowych, których cechą charakterystyczną są niezwykłe, zabawne konkurencje. W tym roku przewidywane są takie sportowe „dyscypliny” jak: przerzucanie w ręcznikach balonu wypełnionego wodą, biegi w workach, mega warcaby, budowanie wieży z klocków, przeciąganie liny, przewracanie butelek umieszczoną na głowie piłką tenisową czy tradycyjna i nieco zapomniana gra w kapsle. Najlepsi zawodnicy w tych nietypowych zmaganiach zostaną nagrodzeni upominkami rzeczowymi.

Udział dzieci i młodzieży w Olimpiadzie Sportów Niecodziennych zapewni ciekawą sportową rywalizację, niezapomniane przeżycia, mnóstwo uśmiechu a także nauczy współpracy i działania zgodnie zasadami fair play.

W przypadku deszczu impreza zostanie odwołana i przełożona na inny termin.

Informację nadesłała Marta Bukowska, pełnomocnik ds. Zarządu Fundacji Godne Życie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress