Rozpoznajecie tego oszusta?

2016-06-30

Na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie opublikowany został portret pamięciowy oszusta, który „pożyczył” od starszego małżeństwa 18 tysięcy złotych.

Fot: KPP w Będzinie

Będzińscy stróże prawa proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje dotyczące tożsamości oszusta. Mężczyzna, którego portret pamięciowy opublikowali policjanci pojawił się po odbiór pieniędzy jakie chciała pożyczyć pod koniec maja bieżącego roku od swoich teściów w Sławkowie rzekoma synowa.

Kobieta podająca się synową w dniu 27 maja bieżącego roku zadzwoniła do starszego małżeństwa do Sławkowa z prośbą o pożyczenie pieniędzy. Po odbiór w sumie 18 tysięcy złotych zgłosił się po pewnym czasie prezentowany na zdjęciu mężczyzna. W toku prowadzonego postępowania, na podstawie informacji przekazanych przez pokrzywdzonych udało się sporządzić portret pamięciowy uczestniczącego w przestępstwie „pośrednika”.

- informują finkcjonariusze.

Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości fałszywej krewnej i jej pośrednika. Na wszelkie istotne informacje policjanci czekają pod numerami telefonów: (32) 368 02 55, (32) 368 02 66 lub 997 i 112.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress