Śmiertelny wypadek motocyklisty

2016-06-27

To już kolejny w tym sezonie wypadek w wyniku, którego zginął motocyklista. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek na DK 78 w okolicy Siewierza.

43-letni motocyklista w trakcie wyprzedzania w niedozwolonym miejscu zderzył się czołowo z nadjeżdżającym fordem fusion.

Do wypadku około godz. 20.30 na drodze krajowej nr 78 w okolicy Siewierza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem bmw 43-letni mieszkaniec Cieszyna jechał w kierunku Boguchwałowic wraz z dwójką innych motocyklistów. Mężczyzna rozpoczął wykonywanie manewru wyprzedzania innego pojazdu w miejscu niedozwolonym. Jego motocykl uderzył czołowo w nadjeżdżającego z przeciwka forda fusion, za kierownicą którego siedziała 30-letnia mieszkanka Zawiercia. Pomimo podjętej od razu akcji reanimacyjnej kierowcy jednośladu nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia obecne było pogotowie lotnicze, które przetransportowało do szpitala pasażerkę forda. Poważne utrudnienia w ruchu na DK 78 trwały do późnych godzin nocnych.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress