Wypadek z udziałem tramwaju

2016-06-08

W poniedziałek w godzinach popołudniowych na jednym z przystanków tramwajowych w dzielnicy Pogoń 90-letni mieszkaniec Sosnowca został poszkodowany w wypadku z udziałem tramwaju.

Do zdarzenia doszło w momencie gdy pasażer opuszczał pojazd.  Drzwi zamykające się za  90-latkiem przycięły jego kurtkę. Kiedy tramwaj ruszył i pociągnął odzież, mężczyzna przewrócił się, w wyniku czego doznał otwartego złamania ręki.

Policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że doszło do wypadku z udziałem tramwaju linii 27 na jednym z przystanków w sosnowieckiej dzielnicy Pogoń. Natychmiast udali się na miejsce, gdzie okazało się, że 90-letni pasażer opuszczał na tym przystanku pojazd i kiedy już udało mu się wysiąść, drzwi wagonu zamykając się za nim przycięły jego kurtkę. Kiedy skład ruszył, przycięta odzież pociągnęła pasażera, który przewrócił się na ulicę, doznając otwartego złamania ręki. Na szczęście na skutek oporu, odzież została wyszarpnięta spomiędzy skrzydeł drzwi, a tramwaj odjechał.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Motorniczy był nieświadomy całego zajścia i został już przesłuchany przez policjantów. Prowadzone teraz przez policjantów postępowanie wyjaśni wszystkie okoliczności zdarzenia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress