Sprawcy ciężkiego pobicia usłyszeli zarzuty

2016-07-12

Policjanci z Sosnowca zatrzymali mężczyzn odpowiedzialnych za ciężkie pobicie 33-letniego sosnowiczanina. Ofiara napastników zgłosiła się na komendę dopiero po dwóch dniach od całego zajścia, gdy okazało się, że w wyniku pobicia pokrzywdzony doznał tak poważnych obrażeń wewnętrznych, że konieczne było usunięcie mu śledziony.

Policjanci niezwykle szybko wpadli na trop sprawców pobicia. Mężczyźni odpowiedzialni za napaść na 33-latka zostali zatrzymani po niespełna 48 godzinach o zgłoszenia sprawy.

 Do pobicia doszło 2 lipca b.r przed jednym ze sklepów w sosnowieckiej dzielnicy Juliusz. Trzech nieznanych nikomu mężczyzn, z nieustalonych przyczyn pobiło 33-letniego mieszkańca Sosnowca. W trakcie zajścia kopali oni pokrzywdzonego po brzuchu. Po zdarzeniu, kiedy już jego oprawcy się oddalili, pobity mężczyzna udał się do domu nie zgłaszając zdarzenia nikomu. Naprawdę źle poczuł się dwie doby później. Trafił do szpitala, gdzie okazało się, że w wyniku odniesionych obrażeń jego śledziona została tak poważnie uszkodzona, że konieczne jest jej usunięcie. W ciągu następnych 48 godzin od otrzymania informacji o przestępstwie sosnowieccy policjanci ustalili i zatrzymali wszystkich sprawców.

- informuje KMP w Sosnowcu.

Sprawcami napaści na 33-latka są trzej mieszkańcy Sosnowca w wieku 24, 27 i 32 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress