LENIZM. Najlepsza filozofia na lato!

2016-07-01

Relaks, odprężenie, dobra zabawa, aktywny wypoczynek. Te przyjemności będą nam towarzyszyć w Dniu Lenizmu. Inauguracja projektu już w sobotę 2 lipca o godz. 15:00 na terenie parkingu Nemo w Dąbrowie Górniczej. 

Nemo to doskonałe miejsce na rozpoczęcie przygody z Lenizmem! W tym dniu będziemy udowadniać, że aktywny wypoczynek to sposób na spędzenie wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przed Nemo pojawi się strefa relaksu, gdzie każdy będzie mógł się zatrzymać, odetchnąć. Odpoczynek jest istotnym czynnikiem dla zapewnienia nam zdrowia. Warto więc poświęcić czas by „naładować akumulatory”. Z przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać zarówno w Nemo, jak i na parkingu, gdzie odbędzie się wielkie grillowanie!

Oto, co będzie się działo!
Instruktorzy na siłowni będą udzielać porad żywieniowo – dietetycznych, będą podpowiadać jak dbać o sprawność fizyczną oraz w jaki sposób korzystać z urządzeń. Zainteresowanym uzyskaniem formy na lato instruktorzy będą udzielać wskazówek by jeszcze sprawniej osiągnąć wymarzone efekty. Dowiecie się jak korzystać ze schodów fitness oraz jakie są korzyści z użytkowania rollmasażera.
Spragnionych rywalizacji i pragnących poczuć nutkę adrenaliny zapraszamy do udziału w turnieju w kręgle.

Na Kręgielni „Ośmiornica” odbędzie się indywidualny turniej, do którego zgłosić można się już dziś! Co ciekawe, zapisać można się także w dniu imprezy, a za okazaniem paragonu ze stoiska gastronomicznego Nemo (z datą 2 lipca) udział bez dodatkowej opłaty startowej. Pozostali- 10 zł/ osoba. Bądź tam, gdzie emocje toczą się w najlepsze!
Niecodziennym sposobem na oderwanie od rzeczywistości są zajęcia na trampolinach. Świetna zabawa i mnóstwo spalonych kalorii- to tylko niektóre zalety tej formy rekreacji. W sobotę będzie możliwość wzięcia udziału w pokazowych lekcjach z instruktorem. Tym razem „na sucho”, bo prawdziwe zajęcia odbywają się w wodzie!

Słoneczna pogoda zachęca do skorzystania z basenów zewnętrznych, które są miejscem idealnym na odpoczynek. W tym dniu obowiązuje promocja- dla wszystkich którzy kupią bilet dwugodzinny, trzecia godzina gratis (dotyczy biletów basenowych normalnych i ulgowych oraz basenowo – saunowych). Dzięki temu korzystać z lata można jeszcze dłużej!
Przez cały czas trwania akcji odbywać się będzie grillowanie. Wśród pyszności do wyboru będą kiełbaski, karczek czy inne smakołyki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Nic nie relaksuje bardziej niż muzyka i taniec. Dlatego zakończeniem Dnia Lenizmu będzie dyskoteka w stylu hawajskim. Tego dnia w Klubie Aquarium będą serwowane hawajskie drinki, a przebrania będą mile widziane. Wjazd 1 zł.

Dzień Lenizmu to dzień, kiedy świętujemy odpoczynek. Nie może Cię z nami zabraknąć!

Informację nadesłała Grażyna Falisz z „Nemo – Świat Rozrywki”.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress