Lenizm w Nemo

2016-07-04

Było leniuchowanie, relaks, dobra zabawa i aktywny wypoczynek. Każdy, kto odwiedził dziś „Nemo – Świat Rozrywki” miał wyjątkową okazję do naładowania akumulatorów na świeżym powietrzu.

Projekt „Lenizm” został oficjalnie zainaugurowany. Nemo jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie przygody z Lenizmem. Na parkingu pojawiła się strefa relaksu, gdzie każdy mógł się odprężyć.

Lenizm to impreza organizowana nie tylko dla gości Nemo, ale i dodatkowa propozycja z naszej strony na spędzenie wolnego czasu dla całej społeczności lokalnej. W Nemo jest wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny tj. kompleks basenów, świat saun, siłownia lub wspólna zabawa na kręgielni „Ośmiornica” czy w klubie bilardowym.

- podkreśla Katarzyna Sobstyl, prezes „Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza” Sp. z o.o.

Prawdziwy relaks miał jednak miejsce w strefie basenowej, gdzie promyki słońca zachęcały do wygrzewania się, a przyjemna temperatura wody zapewniała orzeźwienie. Również na siłowni instruktorzy opowiadali o planach treningowych czy udzielali porad dietetycznych.

Uczestnicy imprezy mogli korzystać z licznych atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane. Dzieci chętnie brały udział w konkursach, a najlepsi otrzymali nagrody. Dorośli również mieli zapewnione atrakcje, jak chociażby jazda samochodem po torze na czas. Tym razem nagrodą dla zwycięzcy był samochód z pełnym bakiem na weekend. Zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję do sprawdzenia równowagi podczas testów hulajnogi. Po tych wrażeniach przysmaki z grilla serwowane przez szefa kuchni w Nemo – smakowały jeszcze lepiej!

Informację nadesłała Grażyna Falisz z „Nemo – Świat rozrywki”.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress