Młodzieżowych klubu MKS Będzin ma sponsora tytularnego

2016-07-07

Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD zostało sponsorem tytularnym grup młodzieżowych klubu MKS Będzin. Juniorzy, kadeci, młodzicy i minisiatkarze w nowym sezonie będą występować pod nazwą ANBUD MKS Będzin.

5 lipca w Centrum Sportowo-Konferencyjnym Sportowa Dolina w Będzinie podpisano dwuletnią umowę, na mocy której Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD będzie wspierało naszą młodzież.

Od pokoleń jesteśmy pasjonatami siatkówki. Mój tata był siatkarzem, teraz siatkówkę trenuje mój syn. Można zatem powiedzieć, że od pokoleń żyjemy tą dyscypliną sportu tak na poziomie reprezentacyjnym, jak i ligowym. Będziński klub dopingujemy od kiedy się tutaj przeprowadziliśmy, nawet gdy ten nie występował jeszcze w PlusLidze. Mieszkamy w Będzinie i bardzo mocno czujemy się związani z tym miastem. Chcemy inwestować w klub, jako w markę, będącą jego elementem. Głęboko wierzymy w to, że kolejny sezon będzie dla MKS-u zdecydowanie lepszy od poprzedniego i będziemy mogli rozpatrywać go w kategorii sukcesu. Uważamy, że zarówno mniejsze, jak i większe lokalne firmy powinny być właśnie częścią tego sukcesu.

-przekazała Sabina Obwiosło-Budzyń, właściciel P.B.ANBUD

Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD, z pełną dbałością o jakość usług oraz zadowolenie Klientów, realizuje jako generalny wykonawca inwestycje w zakresie budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. Dzięki rzetelności i terminowości w realizowaniu zleceń firma, istniejąca od 1989 roku, zyskała bardzo duże zaufanie w oczach klientów, które przełożyło się na jej bardzo wysoką pozycję w sektorze budowlanym. Siedziba firmy znajduje się w Będzinie-Grodźcu, przy ul. Słowackiego 39.

Źródło: UM w Będzinie

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress