Niszczył posesje bo czuł się jak w grze komputerowej

2016-07-12

Takiego wytłumaczenia nikt się nie spodziewał. Policjanci, którzy zatrzymali wczoraj 22-letniego mieszkańca powiatu będzińskiego w jednym z domów w Boguchwałowicach usłyszeli, że zdewastował kilka posesji ponieważ poczuł się jak w popularnej grze komputerowej.

Zatrzymany mężczyzna w środku nocy postanowił w brawurowy sposób odwiedzić kilka posesji skacząc po płotach, drzewach i dachach budynków. 22-latek w trakcie swoich czynów był pod wpływem alkoholu.

Młody mężczyzna wracając około godziny 4.00 ze spotkania towarzyskiego w Boguchwałowicach postanowił „odwiedzić” kilka okolicznych posesji. W trakcie wizyt mężczyzna siał spustoszenie skacząc do dachach budynków, drzewach i ogrodzeniach, przy okazji niszcząc okna, parapety czy rolety okienne. Spłoszony z jednej posesji przeskoczył na kolejną, gdzie dalej z pasją oddawał się dziełu zniszczenia. Ostatecznie 22-latek wykorzystał uchylone okno i wślizgnął się do mieszkania, gdzie zastał zaszokowanego nietypową wizytą 57-latka. Młodszy z mężczyzn nie wdając się w dyskusję od razu zaatakował swoją ofiarę. Pobitemu mężczyźnie z pomocą ruszyli inni obudzeni członkowie jego rodziny, którzy obezwładnili napastnika i po chwili przekazali przybyłem na miejsce policjantom. Nietypowe było tłumaczenie 22-latka. Jak poinformował mundurowych, przez chwilę poczuł się jak uczestnik bardzo popularnej gry komputerowej.

-czytamy w policyjnym komunikacie.

Dalszym losem młodego mężczyzny zajmie się teraz sąd i prokurator. Za pobicie, zniszczenie mienia oraz naruszenie miru domowego za kratki może trafić nawet na 5 lat.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress