Koncerty gwiazd w Dąbrowie Górniczej

2016-08-31

Już 3 września w Dąbrowie Górniczej wystartuje kolejny Festiwal Ludzi Aktywnych. W ramach wydarzenia miasto zaplanowało również koncerty. Na dąbrowskiej scenie wystąpi Dawid Podsiadło i Sylwia Grzeszczak.

Fot: UM w Dąbrowie Górniczej

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 uroczystym przemarszem przez park Hallera przedstawicieli organizacji pozarządowych w asyście Miejskiej Orkiestry Dętej.

Na scenie festiwalowej będzie można podziwiać prezentacje artystyczne zespołów i grup działających oraz prowadzonych przez organizacje pozarządowe. O godz.13 najmłodsi wezmą udział w Biegu Przedszkolaka. Popołudniu na dużej scenie rozpoczną się koncerty. O godz.17 zagrają DJ Simple i Cente, o 18.30 Sojka Band, a o 20.30 zaśpiewa gwiazda wieczoru – Dawid Podsiadło.

- czytamy na stronie UM w Dąbrowie Górniczej.

Również w niedziele na mieszkańców Dąbrowy górniczej będą czekać liczne atrakcje.

4 września odbędą się Dożynki, których gospodarzem będzie dzielnica Okradzionów. O godz.14 w bazylice odbędzie się msza dożynkowa, po której korowód przemaszeruje do parku. Ludową twórczość zaprezentują Koła Gospodyń Wiejskich. Wieczorem przyjedzie czas na koncerty. O godz.17 zagra zespół pieśni i tańca Dolina Dunajca, o 18.30 wystąpi Przemysław Smolarski, natomiast o godz.20 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Sylwia Grzeszczak.

-dodaje magistrat.

Organizatorem wydarzeń są Urząd Miejski, Pałac Kultury Zagłębia, Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Centrum Sportu i Rekreacji.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress