Siatkarze MKS-u Będzin rozpoczęli treningi

2016-08-08

Siatkarze MKS-u Będzin rozpoczęli przygotowania do startu w tegorocznych rozgrywkach w PlusLidze. Na pierwszy trening zawodnicy przyjechali do Crossfit Sparta Rage w Dąbrowie Górniczej.

Dzisiaj zaczęliśmy pierwszy dzień na siłowni, przez pierwsze dwa tygodnie będziemy pracować cztery razy w tygodniu, później będzie to trzy razy w tygodniu, docelowo do sezonu będziemy pracować 2 razy w tygodniu.

- wyjaśnia Agnieszka Bronisz ze sztabu szkoleniowego MKS-u Będzin.

Trening na siłowni nie był jednak pierwszym spotkaniem drużyny. Zawodni poznali się już w ubiegłym tygodniu.

Myślę, że uda nam się stworzyć coś fajnego, bo wiadomo, że w szatni musi być super atmosfera, żeby później to przełożyć na boisko.

- ocenia Artur Ratajczak, środkowy MKS-u Będzin.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zawodnicy pracowici, uśmiechnięci, trener też bardzo pozytywny człowiek.

- komentuje Michał Potera, libero MKS-u Będzin.

Michał Potera do będzińskiego klubu wrócił po dłuższej przerwie. Przez ostanie lata zawodnik ten reprezentował drużyny z Warszawy i Olsztyna.

Wracam po paru latach, wiadomo to jest troszkę inny klub, inna klasa rozgrywkowa, na razie jest ciężko. Właśnie kończmy pierwszy trening więc dobrze, że mnie złapałaś bo zaraz będę leżał na podłodze.

- mówi Michał Potera.

Najbliższe tygodnie w będzińskiej drużynie upłyną pod znakiem intensywnej pracy. Już w przyszłym tygodniu będzińscy siatkarze rozpoczną treningi na hali.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress