Śmiertelny wypadek motocyklisty

2016-08-16

W niedzielę na trasie S1 prowadzącej do lotniska w Pyrzowicach doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym zginął 28-letni motocyklista.

Fot: KPP w Będzinie

Dokładne okoliczności wypadku wciąż są ustalane, jednak jak informują policjanci do tragedii doszło w chwili gdy 45-letni kierowca fiata pandy postanowił zawrócić na drodze.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 14.00 na trasie S-1 prowadzącej do lotniska w Katowicach, w miejscowości Mierzęcice. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni kierowca fiata pandy postanowił zawrócić na drodze. Jadący za nim motocyklista uderzył swoim jednośladem w jego drzwi. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 28-leni kierujący motocyklem z Będzina. Jadąca z nim kobieta doznała poważnych obrażeń i trafiła do szpitala. W osobówce podróżowały cztery osoby, ale tylko 45-letni kierowca został trafił do szpitala.

- przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Będzinie.

Na miejscu wypadku pracowali będzińscy policjanci pod nadzorem prokuratora, działania te miały na celu zabezpieczenie miejsce zdarzenia i wykonanie dokładnych oględziny pojazdów i miejsca wypadku.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress