Zagłosuj na MUZĘ!

2016-08-11

Z początkiem sierpnia ruszył plebiscyt internautów na najlepszą przestrzeń publiczną na Śląsku. Wśród projektów, na które można głosować znalazła się Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza w Sosnowcu.

O miano najlepszej przestrzeni publicznej w województwie sosnowiecka Muza będzie rywalizować z ponad 40 innymi projektami.

Do tegorocznej – 17. edycji konkursu zgłoszono 43 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 30 gmin (2 gminy z subregionu północnego, 28 gmin z subregionu środkowego, 7 gmin z subregionu zachodniego i 6 gmin z subregionu południowego). 34 zgłoszenia złożyły gminy, 9 zgłoszeń – inne podmioty (inwestorzy, projektanci, stowarzyszenia).

-informują organizatorzy konkursu.

Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Śląskiego, patronat nad plebiscytem objął marszałek Wojciech Saługa.

Celem plebiscytu jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz poprawa środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego.

Każdego roku w konkursie nagradzane są najlepsze projekty zrealizowane na terenie województwa śląskiego w okresie minionego roku kalendarzowego. Prace zgłaszane do konkursu oceniane są przez Jury Konkursowe – członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno Architektonicznej. Tradycją konkursu stało się głosowanie internetowe na stronach województwa śląskiego.

-czytamy na stronie organizatora.

Głosowanie będzie trwało do końca sierpnia, a realizacja najpopularniejsza wśród biorących udział w głosowaniu zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów. Laureatów konkursu wyłonionych przez jury poznamy na przełomie października/listopada br.

Głosować można TUTAJ. Zachęcamy do oddawania głosów na numer 31.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress