Zakończenie lata w Będzinie

2016-08-26

Już dziś w Parku na Dolnej Syberce w Będzinie wystartuje impreza z okazji zakończenia lata, podobnie jak w ubiegłych latach wydarzenie zostanie podzielone na trzy dni.

W pierwszy dzień mieszkańcy Będzina i okolicznych miast będą bawić się w rytmach muzyki rozrywkowej.

Na scenie wystąpią zespoły znane doskonale wszystkim miłośnikom muzyki disco polo i dance – Piękni i Młodzi oraz Mejk. Wieczór zakończy koncert Pawła Stasiaka z zespołem Papa D, znanym z wielu niezapomnianych przebojów. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja drużyny MKS Będzin, a przy okazji szansa na zdobycie klubowych gadżetów!

- informuje UM w Będzinie.

W sobotę na moc atrakcji będą mogli liczyć najmłodsi.

Zapewnimy dzieciom moc dobrej zabawy w wiosce indiańskiej. Będą także zabawy ruchowe, gry interaktywne, malowanie twarzy oraz strzelanie z łuku.

-wyjaśnia magistrat.

Niedziela upłynie pod znakiem wspólnej biesiady.

W niedzielę 28 sierpnia na wszystkich czekać będzie kulinarna uczta podczas szóstej edycji Będzińskiej Biesiady Smaków. Gwiazdą wieczoru będzie Bohdan Łazuka – śpiewający aktor i kabareciarz, znany z wielu teatralnych i filmowych ról komediowych. Pobawimy się w trakcie występu Tomasza Karolaka z zespołem Pączki w Tłuszczu oraz usłyszymy zespoły Goose Bumps i Grodźczanie.

- dodaje UM w Będzinie.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress