Jan Nowicki spotkał się z czytelnikami w Będzinie (wideo)

2016-09-19

Jan Nowicki, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych, pedagog, autor felietonów i książek spotkał się ze swoimi czytelnikami podczas spotkania autorskiego zorganizowanego w murach będzińskiej biblioteki.

Faktycznie jest to niesamowita okazja poznania wielkiego artysty, wielkiego poety Jana Nowickiego. Jest to spotkanie w ramach programu narodowego, który współfinansuje Instytut Książki, my również współfinansujemy wizytę Jana Nowickiego i myślę, że to bardzo dobra okazja, żeby poznać tak wielkiego artystę.

-mówi Krzysztof Malczewski z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie.

Na chwilę przed spotkaniem z będzińską publicznością Jan Nowicki opowiedział nam o swoim życiu artystyczny, oraz zdradził co jest dla niego ważniejsze: bycie aktorem, czy pisarzem.

Jedno i drugie jest dla mnie wyzwaniem, ale znacznie większym wyzwaniem jest dla mnie pisanie, którym zajmuje się zawodowo już od 10-12 lat. To nie jest wspomnienie jakieś głupoty z planu, czy anegdoty tylko staram się pisać. Jedna z książek, która tu będzie jest powieścią. Ciesze się, że te książki są dostrzegane i czytane.

-komentuje Jan Nowicki, aktor i pisarz.

Spotkania z wyjątkowymi postaciami nie są nowością w będzińskiej bibliotece. Oferta naszej książnicy jest na prawdę szeroka, dlatego zachęcamy do odwiedzania tego miejsca.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress