Kabaret Moralnego Niepokoju w Muzie

2016-09-28

21 października w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Znani kabareciarze zaprezentują swój najnowszy program pod tytułem „Maj”. Jak wyjaśniają autorzy nie ma w nim polityki, jest natomiast dużo humoru i znana aktorka Magda Strużyńska.

W programie stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.

-wyjaśnia Kabaret Moralnego Niepokoju.

Bilety na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju będą kosztować 70 zł za miejsca na parterze oraz 60 zł za miejsca na balkonie.

Bilety dostępne: w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA kasa czynna 15:00 – 20:00 oraz na stronie: w http://www.biletynakabarety.pl

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress