Nowy komendant będzińskiej komendy

2016-09-16

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie ma nowego komendanta, został nim insp. Arkadiusz Więcek. Nowego szefa będzińskiego garnizonu przedstawił wszystkim zebranym policjantkom, policjantom i pracownikom Policji oraz zaproszonym gościom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński.

Fot: KPP w Będzinie

Uroczyste wprowadzenie nowego komendanta odbyło się w czwartek o godzinie 12.00. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele parlamentu z wicemarszałkiem Sejmu RP Barbarą Dolniak, senatorem RP Arkadiuszem Grabowskim i posłem na Sejm RP Waldemarem Andzelem oraz przedstawicielami lokalnych władz samorządowych, nie zabrakło policjantek, policjantów i pracowników cywilnych Policji.

Akt mianowania na nowe stanowisko wręczył insp. Arkadiuszowi Więckowi Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński.

Insp. Arkadiusz Więcek w Policji służy od 23 lat. Dotychczas związany był z Komendą Miejską Policji w Mysłowicach, gdzie przez cztery ostatnie lata również pełnił służbę na stanowisku komendanta. Wcześniejszą służbę w policyjnym mundurze komendant pełnił w komendzie miejskiej w Jaworznie, przechodząc przez wiele szczebli kariery zawodowej. Zgodnie z zapowiedzią insp. Arkadiusz Więcek w pierwszej kolejności planuje spotkania i rozmowy z kadrą kierowniczą, policjantami oraz pracownikami będzińskiej komendy i podległych komisariatów. W najbliższym czasie planuje także spotkania z przedstawicielami lokalnych władz samorządowych. Z myślą o mieszkańcach powiatu i budowie ich poczucia bezpieczeństwa, szef będzińskiej policji chce rozwijać dotychczasową współpracę.

- informuje Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Nowemu komendantowi gratulujemy nominacji oraz życzymy sukcesów w życiu zawodowym.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress