Śmiertelny wypadek w Wojkowicach Kościelnych

2016-09-26

W sobotę około godziny 18.00 na DK 86 w Wojkowicach Kościelnych tragicznego wypadku. Jadące z dużą prędkością bmw najechało na tył autobusu, samochód został doszczętnie zniszczony, a jego kierowca oraz pasażer zmarli w szpitalu.

Fot: KPP w Będzinie.

Jak ustalili dotychczas policjanci sprawcą wypadku był 21-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego, który kierujący bmw ze sporą prędkością najechał na tył autobusu iveco mago.

W tył autobusu iveco mago stojącego na czerwonym świetle przed skrzyżowaniem, ze sporą prędkością uderzyło nadjeżdżające bmw, za kierownicą którego siedział 21-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Pasażerem osobówki był 67-letni mieszkaniec Mysłowic. Pomimo szybko udzielonej pomocy po przewiezieniu do szpitala 67-letni mężczyzna zmarł w następstwie odniesionych obrażeń. Uraz ciała doznany podczas wypadku okazał się również śmiertelny dla 21-latka. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu w niedzielę nad ranem.

- wyjaśnia podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Wiadomo już, że w chwili zdarzenia kierujący autobusem 60-latek był trzeźwy. Policjanci z Będzina wyjaśniają aktualnie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress