Sosnowieckie Dni Seniora

2016-09-28

W imieniu sosnowieckich Seniorów zapraszamy wszystkich Młodszych i Starszych do Parku Sieleckiego na Sosnowieckie Dni Seniora, które odbędą się w dniach 1-2 października.

W programie występy artystyczne, pokazy walk, turnieje szachowy i boulle, rzut kotwicą, a także konkurs wiedzy o Sosnowcu, Unii Europejskiej, czy o sporcie. Wśród występujących na scenie zaprezentują się m.in.: Klimontowianki, zespół Skandal oraz… Schodzące Gwiazdy Geriatrii! Nie zabraknie także stoisk promocyjnych i reklamowych, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w pokazach pierwszej pomocy, kosmetycznych czy przygotowanych warsztatach florystycznych i zajęciach dla dzieci.

W sobotę 1 października przekażemy naszym Seniorom klucze do miasta. Ten weekend będzie należał do nich. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00. Spod gmachu Urzędu przejdzie korowód do Parku Sieleckiego i tam rozpocznie się wielkie świętowanie. Atrakcji nie zabraknie. Cieszę się, że nasi seniorzy są tak aktywni, co pokazują na co dzień. Prężnie działa Rada Seniorów, wiele inicjatywy wychodzi od osób tzw. 60 plus. Zapraszam serdecznie w imieniu władz samorządowych Sosnowca do wspólnej zabawy z Seniorami.

– zachęca Anna Jedynak, zastępca prezydenta Sosnowca odpowiedzialna m.in. za zdrowie i opiekę społeczną.

Informację nadesłał Rafał Łysy, rzecznik prasowy UM w Sosnowcu.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress