Kurtki i płaszcze na Targowisku Miejskim w Będzinie

2016-10-04

Jesień to czas, w którym wielu z nas myśli o zakupie ciepłego płaszcza lub kurtki. Bogata ofertę takiej odzieży znajdziemy na Targowisku Miejskim w Będzinie.

Głównie produkuję odzież męską, dużo kurtek produkujemy. Kurtki męskie są różne, jest pikówka, przedłużane na marynarkę, są klienci, którzy wolą krótkie kurtki, trochę ocieplane, dlatego mamy różne modele.

-wymienia Joanna Grzywny, firma Irys.

Ceny wahają się tu od 120 za kurtkę lekko ocieplana do 250 złotych za kurtkę zimową. jak przystało na targowisko, kwoty te ulegają negocjacji. Jeśli jesteśmy fanami odzieży skórzanej warto odwiedzić jedyne na targowisku stoisko oferujące odzież firmy Marbet.

W naszej ofercie znajduje się generalnie odzież skórzana, są to kurtki, płaszcze, spódnice. Na zamówienie mamy rzeczy motocyklowe. Oferujemy klientom też kożuchy, kurtki łączone skóra z futerkami. 

 - komentuje Małgorzata, firma Marbet

Za kurtkę skórzaną na targowisku zapłacimy od 650 złotych do 1500 złotych. W porównaniu z cenami sklepowymi te targowe są więc bardzo atrakcyjne.

Stoisk, na których znajdziemy kurtki czy stylowe płaszcze na Targowisku Miejskim w Będzinie jest na prawdę wiele, dlatego wybierając się na zakupy możemy mieć pewność, że znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego.

W tym sezonie modne są żywe kolory, jakieś amarantowe, korale, chabry. Jeśli chodzi o fasony to z jakimś innym przedłużanym tyłem, krótszym przodem.

- mówi Marcin, sprzedawca.

Najmodniejsze w tym sezonie kurtki i płaszcze kupujący znajdą również na stoisku Pana Tomasza Jarosza.

Dość dobrze wygląda bukla w tym  sezonie na zatrzaski, dobrze też wygląda wełna kaszmirowa, pasowany krój, ładne obszerne kaptury.

- ocenia Tomasz Jarosz, sprzedawca.

Jak widać niezależnie od modowych upodobań na Targowisku Miejskim w Będzinie bez najmniejszego problemu znajdziemy w atrakcyjnej cenie kurtki lub płaszcze odpowiadające naszym oczekiwaniom.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress